Alkoholizm

Leczenie alkoholizmu

Walka z nałogiem alkoholowym to nieustanna procedura, która powinna zostać zapoczątkowana przez specjalistów. Witamy Państwa na stronie należącej do kliniki NZOZ Medox. To prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Skupiamy się na pacjentach, którym doskwierają problemy z alkoholem, narkotykami i lekami. Leczymy także depresję i pokazujemy, że życie bez uzależnień i problemów z ludzkim umysłem jest znacznie prostsze, przyjemniejsze i ciekawsze.

Misją NZOZ Medox jest przede wszystkim stworzenie pacjentom miłej atmosfery, która sprzyja wyleczeniu nałogu alkoholowego. Organizujemy terapie grupowe oraz indywidualne, planujemy cały proces leczenia, dopasowują go indywidualnie do potrzeb alkoholika, który zgłosił się do nas po pomoc. Możemy się pochwalić dużą skutecznością – pacjenci chwalą nas także za profesjonale podejście i miłą atmosferę, która sprzyja i przyspiesza proces leczenia.

Zapraszamy do w pełni wyposażonego, nowoczesnego ośrodka, w którym leczymy uzależnienia. Gwarantujemy, że Państwa problem z alkoholem przestanie mieć znaczenie. Jeżeli mają Państwo kłopot lub znają kogoś, kto nie radzi sobie z alkoholem – warto już teraz rozpocząć terapię. Walka z nałogiem alkoholowym nie jest łatwa, a zakaz spożywania alkoholu pozostanie z pacjentem do końca życia. O tym właśnie przypominamy, tego uczymy i to staramy się wpoić każdemu, kto znajdzie się w naszym ośrodku z problemem alkoholowym.

W razie pytań – jesteśmy do Państwa sytuacji. Zapraszamy do NZOZ Medox w Nowym Modlinie – jesteśmy dostępni również pod telefonem i e-mail’em!

You may also like...